ŞİRKET SEYAHAT REHBERİ

Yurt Dışı Şirket ve Bayi Toplantıları için Öneriler

Yurt dışı şirket toplantıları şirketler için aynı zamanda bayilerinizi motive etmek bayilerin markaya olan bağlılığını arttırmak, şirket çalışanların iş dünyasından bir nebze olsun çıkarmak ve yurt dışı daha önce görmemiş şirket çalışanları ve bayileri hayatında ilk defa yurt dışına çıkmış olmasının verdiği pozitif bir akılda kalıcılık sağlanmış olacaktır. Tabi ki yukarıda saydığım tüm pozitif desteklerin sonuçları satış hacimlerini arttırmak ve şirket büyümesini pozitif yönde etkileyecektir.

Şirket çalışanlarının veya bayilerin eğitim düzeyi nispeten düşükse Afrika’da safari, yurt dışı rafting turları gibi riskli turlardan ziyade daha çok tarihi yerleri görmek için gitmek modern şehirleri görmek riskin düşük olması sebebiyle Avrupa turlarını öncelikli tercih etmekte fayda var. Grubunuz eğer daha önce yurt dışına çıkmış yabancı dil bilgisi ağırlıklı bir grup ise Kamboçya, Küba, Kenya, Nijerya, Hindistan gibi farklı mesajlar veren kişileri daha çok etkileyebilecek ülkeler tercih edilebilir.

Bu tür yurt dışı gezilerini ise maksimum 10-15 kişilik gruplar halinde yapmak grubu kontrol edilebilme kolaylığından dolayı daha makul olacaktır. Çok sayıda bayisi, çalışanları olan şirketler için kişi sayısını azaltmak için belli satış rakamı üzerindeki bayileri ve büyük bayileri götürmek kişi sayısını sınırlı tutmakta fayda sağlayacaktır.

yurt-disi-sirket-bayi-toplantilari

Bu noktada bayiler ve şirket çalışanları için yapılabilecek şehirler mevsimsel olarak aşağıdaki gibidir:

OCAK: İsviçre/Alpler (Kayak için gidilebilir)

ŞUBAT: Hindistan, Dominik Cumhuriyeti, Küba, Maldivler, Dubai

MART: Dubai, Bankok (Tayland), Pattaya (Tayland), Rio De Jenerio (Brezilya), Nice, Cannes (Fransa)

NİSAN: Hong Kong, Phuket (Tayland), Çin, Singapur

MAYIS: Afrika Safari Turları, İspanya (Endülüs), Roma-Floransa (İtalya)

HAZİRAN: Afrika Safari Turları, İsveç, Malta, Mallorca (İspanya)

TEMMUZ: Afrika Safari Turları, İsveç, İbiza (İspanya), Venedik-Napoli (İtalya), Rodos – Girit – Mykonos – Santorini (Yunanistan) ve genel avrupa turları yapılabilir

AĞUSTOS: Afrika Safari Turları, İsveç, Londra (İngiltere), Kuzey Avrupa Ülkeleri (Danimarka, İzlanda, İrlanda, Norveç, İsveç, Birleşik Krallık)

EYLÜL: Afrika Safari Turları, Atina – Selanik – Kavala (Yunanistan), Thassos – Halkdiki Adaları (Yunanistan), Moskova – St.Petersburg (Rusya)

EKİM: Güney Amerika, Güney Afrika, Sidney – Melbourne (Avustralya), Viyana (Avusturya)

KASIM: Batı Afrika, Hindistan, Mısır, Senegal, Paris (Fransa), Amsterdam (Hollanda), Brüksel (Belçika), Dresden (Almanya)

ARALIK: Bali, Singapur, Tayland, Kanada, Malezya

Yurt dışı şirket ve bayi organizasyonları, vize işlemleri için hizmet almak isterseniz aşağıdaki formumuzu doldurmanız yeterli olacaktır.

Adınız Soyadınız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Bilgi Almak İstediginiz Konu (gerekli)

Mesajınız

Devamını Göster

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Theoren Fleury Jersey