KİTAP ÖNERİLERİ

Yönetimin Esasları Temel Kavramlar ve Uygulamalar Kitabı

Yönetimin Esasları Temel Kavramlar ve Uygulamalar Kitabı Kobilere ve işletmelere bir şirketin nasıl yönetilmesi gerektiği, bir işletmeyi yönetirken nelerin yapılması gerektiği nelerin yapılmaması gerektiği konusunda genel bilgilerin verildiği kitabın okunmasını tavsiye ediyoruz.

Yönetimin Esasları Temel Kavramlar ve Uygulamalar Kitap Fiyatları

  • Nobelkitap.com 37,66 TL
  • D&R 39,99 TL
  • Hızlıal.com 40,69 TL
  • Hepsiburada.com 44,17 TL

Yönetimin Esasları Temel Kavramlar ve Uygulamalar Kitap Özeti

Bu kitap, geleceğin yöneticileri olan öğrencilere, becerilerini pekiştirmek isteyen profesyonellere ve yenilenme gereksinimi hisseden deneyimli yöneticilere yönetimin satır başlarını bütüncül bir yaklaşımla sunmaktadır.

İş dünyasının gerçeklerinin yönetsel kavramlarla ilişkilendirilerek ele alınması, bunların günlük hayatta karşılaşan sorunları gidermede nasıl kullanılacağına değinilmesi kitabın işlevselliğini artırmaktadır. Medyada gündem oluşturan örnek olaylar, bölümlerin içerisine yerleştirilmiş olan resimli örnekler, uygulamalara ilişkin verilen istatistiksel bilgiler konuları anlaşılır kılmaktadır. Her bölüm sonrasında yer verilen bölüm özeti ve bölüme ilişkin sorular, konuların özümsenmesine destek olmaktadır.

Kitabın son kısmında, anlatılan konulara ilişkin sunulan kişisel beceri düzeylerinin saptanmasına yönelik ölçeklerin okuyucuların kendilerini değerlendirmesine yardımcı olacağı düşünülmektedir. Okuyuculara yönelik hazırlanan zengin içerikli öneriler yönetim becerilerinin geliştirilmesine önemli katkı sağlayacaktır.

Türkçe’ye çevrilirken, akıcı dili ve sürükleyiciliği özenle muhafaza edilmeye çalışılan “Yönetimin Esasları”, akademi dünyası açısından referans kitabı niteliği taşımakla birlikte, öğrenciler ve uygulamacılar için de önemli bir yol göstericidir.

yonetim-esaslari-kitabi

Yönetimin Esasları Temel Kavramlar ve Uygulamalar Kitap Künyesi

Ebatı: 21×27,5 Renkli
Sayfa Sayısı:  480
Baskı Yılı: Ekim, 2013
Yayınevi: Nobel Akademik Yayıncılık
Yazarı: Stephen P. ROBBINS , David A. DECENZO , Mary COULTER , Münevver ÇETİN , Asuman AKDOĞAN , Pınar SÜRAL ÖZER , Güler TOZKOPARAN , Olca SÜRGEVİL , Ebru TOLAY , Yücel SAYILAR , Mustafa TEPECİ , Cihat ERBİL , Rana ÖZEN KUTANIS , Ahmet KARAKİRAZ , Sıtkı ÇORBACIOĞLU , Şükrü AKDOĞAN , Mert TOPOYAN

 

Devamını Göster

Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun Lise Eğitimini Anadolu Hisarı Ticaret Meslek Lisesinde Muhasebe bölümünde tamamlamıştır. Muhasebe eğitiminden sonra Uludağ Üniversitesi Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümünden mezun olmuştur. Şu anda da Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 4. sınıf öğrencisidir. Sağlık sigortaları uzmanlık alanı olmak üzere Tuğba Coşkun’un 10 yıllık sigorta deneyimi bulunmaktadır. Tuğba Coşkun aynı zamanda Yelken Sigorta Acenteliğinin ortaklarındandır.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Theoren Fleury Jersey