POS CİHAZLARI

Yeni Nesil Yazarkasa POS Cihazı Veren Bankalar

Önceki yazılarımızda yazarkasa pos zorunluluğu, aynı zamanda da yazarkasa pos kampanyaları ve bankalar hangi şartlarda yeni nesil yazakasa pos verdikleri ile ilgili konulara değinmiştik. Bu yazımızda ise hangi bankalar yeni nesil yazarkasa pos veriyor konusuna değinelim istedik. Bankaların ortak açıklamalarına baktığımızda “Farklı firmaların geliştirme süreçleri de devam etmekte olup anlaşma ve onay süreçlerini takiben duyuruları yapılacaktır “ şeklinde bir açıklama yapılmaktadır. Yine bankaların ortak açıklamalarında vergi dairesinden alınan izinle cihazların temin edilmesi mümkün olacak ve her banka kendi yazılımını cihaza yükletme konusunda müşterilerine destek vermektedir.

Yeni Nesil Yazarkasa POS Veren Bankalar

Denizbank ; Vera, Profilo , Hugin Marka Yazarkasa POS markaları ile anlaşması bulunmaktadır. Aynı zamanda belirtilen marka yeni nesil yazarkasa pos cihazına sahipseniz Denizbank yazarkasa pos yazılımı yükleyerek de kullanabilmek mümkün. 444 0 804 DenizBank KOBİ İletişim Merkezi’ni arayabilir, Herhangi bir DenizBank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye Finans ; VERA DELTA, Profilo VX 680-E1, HUGIN VX-675, cihaz markalarıyla çalışmaktadırlar. Cihaz bedeli peşin ödendiğinde, ertesi gün %1.35 komisyon oranı veya 39 bloke gün ile çalışmaya başlayabilir,

Yazar kasa POS cihazını Siftah Kart ve Faal Kart ile 9 taksitle alınması durumunda, ertesi gün %1.35 komisyon oranı veya 39 bloke gün ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

yazarkasa-pos-veren-bankalar

İş Bankası ; HUGİN, PROFİLO, BEKO, marka cihazlar için ayrı ayrı kampanyaları bulunmaktadır. Beko 220 tr ve  beko 300 tr model cihazlar için 300 tl maxipuan ve 9 taksit avantajı, Profilo için; sabit poslar için 380 tl, mobil poslar için 440 tl maxipuan ve 9 taksit avantajı, Hugin (verifone) marka yazrkasa pos cihazları için aylık taksit ödemeli ticari kredi kullanma fırsatı. Detaylı Bilgi için 0850 724 0 724 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası ; PROFİLO, VERİFONE, INGENICO, MİKROSARAY, İNFORMATİK Banka detaylı bilgi için şubelerine veya 444 0 000 numaralı telefondan bilgi alınabileceğini belirtmekte.

Vakıfbank ; VERA, BEKO, PROFİLO, HUGİN, INGENİCO, MİKROSARAY, INFOTEKS/FUSIONS, INFORMATIK cihazları ile anlaşması bulunmakta. Detaylı bilgi için 0850 222 0724 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yeni Nesil Yazarkasa POS Başvurusu için Gerekli olan Evraklar

Genelde bankadan bankaya göre değişmekle birlikte aşağıdaki evraklar ortak noktada istenen evraklardır. Detaylı bilgi için ilgili bankaya başvurmak en doğrusu olacaktır.

Şahıs Şirketiyseniz

 • Vekâletname
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Vergi levhası
 • İmza Sirküleri
 • Varsa Özel İzinler ve Belgeler
 • Oda kayıt belgesi

Ticari Firmaysanız

 • Ticaret Sicil Gazetesi
 • Ticaret Sicil Yetki Belgesi
 • Vergi levhası
 • İmza Sirküleri
 • Varsa Özel İzinler ve Belgeler

 

Not: Yazarkasa Pos Geçiş Zorunluluğu 2017 Yılına uzatıldı. Konu hakkında bilgi almak isterseniz yazımızı inceleyebilirsiniz.

 

Etiketler
Devamını Göster

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Theoren Fleury Jersey