SİNEMA

The Wolf Of Wall Street Filmi 2014

Film Jordan Belfort’ın hayatını konu almaktadır.Belfort 24 yaşında zeki ve hırslı bir borsacıdır. Zekası ve hırsı sayesinde Wall Street borsasında Stratton Oakmont isimli bir yatırım firmasının CEO’su haline gelir. Yatırımcılarını yanlış yönlendirmeler yaparak hesabına milyarlarca dolar para geçirir. Belfort kolay kazandığı bu parayı abartılı bir şekilde lüks yaşam ve gece hayatında kullanmayı tercih eder. Böylelikle dibe vurması ve çöküşü hızlı bir şekilde gerçekleşir. Film gerçek bir yaşam hikayesinden uyarlanmıştır.

Kurumsal yapılar için ve iş dünyası için  negatif yönlerin anlatıldığı bu filmde kurumların neler yapmaması gerektiği konusuna daha fazla dikkat çekilmekte. Çok kazandığınız dönemde iyi yatırım yapmakta fayda olduğunun anlatıldığı film izlenilesi.

The Wolf Of Wall Street Künyesi

Amerika yapımlı filmin yönetmenliğini Martin Scorsese yapmaktadır. Filmin başrolünde Leonardo DiCaprio yer alırken kadroda Jonah Hill, Kyle Chandler ve Jean Dujardin kendisine eşlik etmektedirler.Filmin türü Biyografik, Dram, Polisiye dir. Dağıtımcı Medya Vizyondur. Filmin bütçesi 100 000 000 $ dır.Hasılatı ise $392,000,694 dır.

The Wolf Of Wall Street Film Fragmanı

Devamını Göster

Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun Lise Eğitimini Anadolu Hisarı Ticaret Meslek Lisesinde Muhasebe bölümünde tamamlamıştır. Muhasebe eğitiminden sonra Uludağ Üniversitesi Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümünden mezun olmuştur. Şu anda da Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 4. sınıf öğrencisidir. Sağlık sigortaları uzmanlık alanı olmak üzere Tuğba Coşkun’un 10 yıllık sigorta deneyimi bulunmaktadır. Tuğba Coşkun aynı zamanda Yelken Sigorta Acenteliğinin ortaklarındandır.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Theoren Fleury Jersey