SİNEMA

The Go-Go Boys: The Inside Story of Cannon Filmi Özeti

Film bir şirketin yükselişi kadar kurulan şirketin büyük tutulmasının da zorluklarını anlatmaktadır. Aynı zamanda ortaklar arasında yaşanabilecek muhtemel sorunlarında anlatıldığı film hem büyüdükten sonra zirvede kalmanın zorlukları aynı zamanda ortaklar ve üst yönetim içerisindeki  iletişimde yaşanabilecek muhtemel sorunları da anlatmaktadır.

The Go-Go Boys: The Inside Story of Cannon Film Özeti

23 Ekim 1967 de Amerikada kurulan Cannon Film grubunun kurucuları yapımcı Menahem Golan ve kuzeni Yoram Globus tarafından kurulan şirketin yükselişini ve ne kadar hızlı büyüdüğünü büyümenin ardından yaşanan çöküş ve ikili arasındaki sorunları anlatmaktadır. Aynı zamanda şirket 300 den fazla film çekip üretmiştir. Film Fransız yapımıdır.

The Go-Go Boys: The Inside Story of Cannon Filmi Künyesi

  • Film Türü : Belgesel, Biyografi
  • Yapım Yılı : 201
  • IMDB Puanı : 6,8/10
  • Direcktör: Hilla Medalia
  • Yazarlar :  Hilla Medalia, Daniel Sivan
  • Oyuncular : Sylvester Stallone, Jon Voight, Charles Bronson

The Go-Go Boys: The Inside Story of Cannon Film Fragmanı

 

Devamını Göster

Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun Lise Eğitimini Anadolu Hisarı Ticaret Meslek Lisesinde Muhasebe bölümünde tamamlamıştır. Muhasebe eğitiminden sonra Uludağ Üniversitesi Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümünden mezun olmuştur. Şu anda da Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 4. sınıf öğrencisidir. Sağlık sigortaları uzmanlık alanı olmak üzere Tuğba Coşkun’un 10 yıllık sigorta deneyimi bulunmaktadır. Tuğba Coşkun aynı zamanda Yelken Sigorta Acenteliğinin ortaklarındandır.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Theoren Fleury Jersey