SİNEMA

The Big Short Büyük Açık Filmi Hakkında

Kobilere ve küçük işletmelere yönelik izlenmesi gereken film önerilerine devam ediyoruz. Farklı ne gibi filmler olabilir diye düşünürseniz Steve Jobs Filmi ve Joy filmini izlemenizi de ayrıca tavsiye ediyoruz.

Gelelim Big Short Filmine

Film girişimcilerin kobilerin ve gelecekte büyümek isteyen işletmelerin mutlaka izlemesi gereken filmler arasında gösterilmektedir. Film aynı zamanda ünlü İngiliz gazetesi telegraph.co.uk sitesinde en iyi şirket/iş filmleri arasında gösterilmektedir. Filmin kadrosunu incelediğimizde ise sinema sektörünün popüler oyuncularının bir arada toplandığı film olarak da dikkatleri üzerine çekmektedir.

The Big Short Büyük Açık Filmi Konusu

Filmin özellikle üç türde biyografi, drama, komedi dallarını içermektedir. Filmin yine büyük açık isimli kitaptan aynı şekilde sinemaya aktarıldığını da ek olarak belirtmekte fayda var. Yine film bankacılık ve finans alanında ağırlıkta olması sebebiyle bu konuda bilgi edinmek isteyen veya bu konuda kendini geliştirmek isteyen kişilerin izlemesinde faydalı olacaktır.

The Big Short Büyük Açık Filmi Künyesi

Filmin süresi 130 dakika olup film Amerikan yapımıdır ve dili İngilizcedir. Filmin yapım maliyeti 28 milyon dolardır ve hasılatı 133 milyon dolardır. Bu açıdan film yapımcılarını sevindiren bir durum olduğunu söyleyebiliriz. Filmin senaristi Adam McKay ve Charles Randolph’dur. Film The Big Short kitabının da yazarı olan Michael Lewis’in kitabından uyarlanmıştır.

The Big Short Büyük Açık Filmi Oyuncuları

Christian Bale
Steve Carell
Ryan Gosling
Brad Pitt

Devamını Göster

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Theoren Fleury Jersey