SİNEMA

Steve Jobs Filmi 2015 Hakkında

Son dönemlerin önemli mucitlerinden, zenginlerinden, teknoloji gurusu ve dünya iletişimine yön veren isimlerinden olan Steve Jobs’un hayatını konu eden Steve Jobs Filmi, 2015 yılının 11 Aralığında yayına girmiş olacak.

Bu filmde Steve Jobs’un Apple’ı nasıl kurduğu yaşadığı çalkantılar başarı ve başarısızlıkları, hayatı, sözleri, detaylı şekilde anlatılmaktadır. Her zaman ülkemizde de girişimlere şirketlere örnek gösterilen Steve Jobs’u bu filmiyle daha yakından tanıma fırsatını yakalamış olacağız. Bu yönüyle film girişim yapmak isteyen, küçük işletme sahipleri veya Kobi’ler için önemli rehber ve bilgilendirme özelliği taşımakta. Özellikle Kobiler ve Kurum yetkililerinin filmi izlemenizi önemle tavsiye ederiz.

Steve Jobs Filmi 2015 Künyesi

Film UIP etiketiyle dağıtılmakta. Filmin yönetmenliğini Danny Boyle yapmış ve Senaryo yazarı Aaron Sorkin. Hem yönetmenin hem de senaryo yazarının Oscar ödüllü olduğunu belirtmekte fayda var. Steve Jobs’ı X Men filmlerinden de tanıdığımız Michael Fassbencer canlandırıyor. Pazarlama Yöneticisi Joanna Hoffman’ı  rolünde ise Kate Winslet ‘i görüyoruz. Yine Steve Jobs ile şirketi birlikte kuran Steve Wozniak’a Seth Goden can veriyor. Yine filmde eski şirket CEO’su John Sculley’i ise Jeff Daniels canlandırıyor.

Steve Jobs 2015 Filmi Fragman

 

Yine 2013 yılında yine Jobs isimli bir film yayınlanmıştı. Bu filmde de ünlü oyunculardan Ashton Kutcher başrollerini oynamıştı. Bu film gerçekleri birebir yansıtmamasından kaynaklı yoğun eleştiri almıştı.

Jobs Filmi 2013 Fragman

Jobs Filmi Fragmanı 2013

 

Devamını Göster

Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun Lise Eğitimini Anadolu Hisarı Ticaret Meslek Lisesinde Muhasebe bölümünde tamamlamıştır. Muhasebe eğitiminden sonra Uludağ Üniversitesi Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümünden mezun olmuştur. Şu anda da Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 4. sınıf öğrencisidir. Sağlık sigortaları uzmanlık alanı olmak üzere Tuğba Coşkun’un 10 yıllık sigorta deneyimi bulunmaktadır. Tuğba Coşkun aynı zamanda Yelken Sigorta Acenteliğinin ortaklarındandır.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Theoren Fleury Jersey