SİGORTA

Sağlık Sigortaları Hakkında Önemli Bilgilendirme

Sağlık sigortaları konu sağlık olduğu için hayatımızın en önemli noktasında durmaktadır. Başta çocuklarımızın sağlıkları, anne baba sağlıkları veya değer verdiğimiz şirket çalışanlarımız önem verdiğimiz gruplar arasına girmektedir.

Sağlık Sigortası Yaptırırken Bunlara Dikkat Edin

Bu noktada en önemli konulardan bir tanesi de sağlık sigortası yaptırırken dikkat edilmesi gerekenlerdir. Sağlık sigortaları kasko veya ev sigortaları gibi sigortalar olmadığından kişilerin başına gelen muhtemel risklerin ciddi olma ihtimali sebebiyle sigorta yaptıracağınız sigorta şirketini ve sigortacınızı çok iyi araştırmanız gerekmektedir.

SAĞLIK SİGORTASI TEKLİF ALIN 

Doğum Sigortaları

Özellikle doğum sigortası başlangıcından itibaren çok sıkı takip edilmesi gereken bir süreçtir. Bu sebeple özel sağlık sigortalarında uzman ve doğum sigortasında bilgi ve tecrübeye sahip kişilerden doğum sigortası yaptırmak önemli detaylardan bir tanesidir. Acıbadem Hastanelerinde doğum hizmetlerinden faydalanmak  isterseniz Acıbadem Sigorta doğuma özel poliçe hizmetlerinden faydalanabilir bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Acıbadem Hastanesi doğum fiyatlarının %70-%80 oranında daha düşük fiyatla Acıbadem Sigorta sayesinde istediğiniz hastanede (Acıbadem Hastaneleri Dahil) doğum sigortası yaptırabilmeniz mümkündür.

DOĞUM SİGORTASI TEKLİFİ ALIN

Bilgi ve Uzmanlığa Dikkat Edin

Sağlık sigortalarında en önemli konulardan bir tanesi de ilgili alanda uzmanlaşmış olmaktır. Yani sizinle ilgilenen müşteri temsilcinizin veya acentenizin sadece sağlık sigortalarında uzmanlaşmış olmasına dikkat edin. Bu diğer sigorta ürünlerini satan kişilerin yanlışlık yaptığı sonucuna ulaştırmaz burada asıl verilmek istenen mesaj kişinin belli bir alanda uzmanlaşmış olması sigortalısının da sigortalı olduğu dönemde daha az sorun yaşamasını sağlar.

Acıbadem Sigorta Acentelerinin En Büyüğü

Bu noktada Tuğba Coşkun olarak Acıbadem Sigorta Acenteleri arasındaki en büyük sağlık sigortası acentesi olduğumuzu belirtmemiz lazım. Yine yukarıda da kısaca bahsettiğim gibi sigorta acenteliği olarak sadece sağlık sigortaları konusunda uzmanlaştığımızı da ayrıca belirtmeliyim.

Dolayısıyla sağlık sigortası yaptırmak isterseniz uzmanlığımızdan faydalanmanızı tavsiye ederiz. İletişime geçmek için buradan iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

SAĞLIK SİGORTASI TEKLİFİ ALIN

Etiketler
Devamını Göster

Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun Lise Eğitimini Anadolu Hisarı Ticaret Meslek Lisesinde Muhasebe bölümünde tamamlamıştır. Muhasebe eğitiminden sonra Uludağ Üniversitesi Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümünden mezun olmuştur. Şu anda da Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 4. sınıf öğrencisidir. Sağlık sigortaları uzmanlık alanı olmak üzere Tuğba Coşkun’un 10 yıllık sigorta deneyimi bulunmaktadır. Tuğba Coşkun aynı zamanda Yelken Sigorta Acenteliğinin ortaklarındandır.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Theoren Fleury Jersey