POS CİHAZLARI

Ortak Pos Kullanan Bankalar Listesi

Önceki yazımızda ortak pos nasıl çalışır? Sorusuna cevap vermeye çalıştık. Bu yazımızda ise bankaların ortak pos sistemi üzerinde anlaşma yaptığı bankaları sıraladık. Yazımızda ortak pos kullanan bankalar listesine ulaşabilirsiniz.

Ortak Pos kullanımlarında bir cihaz üzerinden en fazla sekiz banka ile işlem yapılabilmektedir.  Aynı zamanda anlaşmasız kart kullanımlarında Ana banka seçilmişse ana banka işlemleri geçerli olacaktır. Ana banka tercihi değişkenlik gösterebilir.

Ortak Pos Başvurusu yapabilmek için en az iki bankayla anlaşmalı olmak gerekmekte.

Ortak Pos Kullanan Bankalar

  • Akbank; Bank Asya, Denizbank, Finansbank, Garanti Bankası, Halk Bankası, HSBC, İş Bankası, TEB, TFKB, Vakıflar Bankası ve Yapı Kredi Bankası
  • İş Bankası; Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, Akbank, HSBC, Finansbank, Citibank, Bank Asya, TEB, Vakıfbank, Halkbank ve TFKB
  • TEB: Akbank ve İş Bankası arasında yapılabilen Ortak POS uygulaması ile ek bir maliyet yaratmadan TEB, Akbank, Yapı Kredi,Vakıfbank, HSBC,Halkbank ve İş Bankası uygulamalarını tek POS üzerinde çalıştırabilmektedirler.
  • Garanti Bankası ; İş Bankası, Yapı Kredi, Akbank, Vakıfbank, HSBC, Finansbank, Halkbank ve Bankasya ile Ortak POS uygulamaları vardır.
  • Vakıfbank: Akbank, İş Bankası
  • İş Bankası: Garanti, Yapı Kredi, Akbank, HSBC, Citibank, TEB, Vakıfbank ve Bank Asya ile Ortak POS uygulamaları vardır.

 

Devamını Göster

Cenap Coskun

Dijital Medya sektöründe 6 yıllık deneyimi ve Satış konusunda 9 yıllık deneyimi ile çalışmakta olan Cenap Coşkun Bilgi Üniversitesi Yüksek Lisans (MBA) mezunudur. Cenap Coşkun Kariyer.net, UZMANTV'de Reklam Satış Grup Müdürü ve Tasit.com’da Reklam Satış Direktörü görevini üstlenmiştir. Son olarak arabam.com'da Reklam Satış Müdürü Pozisyonunda çalışmaktadır. Cenap Coşkun hakkında detaylı bilgi için kişisel blog’unu inceleyebilirsiniz. www.cenapcoskun.com Cenap Coşkun ile iletişime geçmek isterseniz bilgi@kucukisletmeler.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Theoren Fleury Jersey