GÜNCEL KONULAR

Müşterilere Özel Yılbaşı Hediye Tercihleri

Yılbaşı yaklaşıyor yılbaşı yaklaştıkça şirketler hem müşterilerini hatırlamak veya paydaşlarına kendilerini pozitif olarak hatırlatmak adına hediyeler göndermektedir buradaki amaç hediye gönderimi yoluyla müşteri üzerinde pozitif etki yaratmaktadır. Bu yazımızda da müşterilere hediye gönderimi ve hediye gönderiminde etki yaratmak için neler yapılabilir hediye gönderiminde ne gibi hediyeler tercih edilebilir gibi sorular sizin de aklınıza takılıyorsa yazımızı inceleyebilirsiniz.

Özellikle uygun bütçeli bir hediye almak isterseniz örnek resimdeki hediyeler ilginç olabilir. Bu tip hediyeler daha çok müşteride çalışanları için gönderilebilir veya sınırlı iletişime geçtiğiniz müşteriler için kullanılabilir. Zaman zaman bu müşterilere de ihtiyacınız olacaktır. Bu hediyeler ortalamada 10 TL-40 TL arasında değişmektedir.

İphone Standı
İphone Standı
Dilek Feneri
Dilek Feneri
Futbol Topu Saati
Futbol Topu Saati

 

 

 

 

 

 

Uygun bütçeli hediye tercihlerinden sonra müşteri olarak biraz daha önem derecesi yüksek kitleye ne tip hediyeler önerebileceğimiz kısmına geldi sıra. Bu tercihte fiyat biraz daha yükseliyor kalite yükseliyor otomatik olarak da müşterinizde yaratacağınız etki de artmış oluyor. Bu hediye tipinde de yılbaşına özel müşteri hediyeleri kısmında farklı hediyeler önermemiz gerekecek. Çünkü birçok şirket hediye gönderecek bizim burada farklı bir etki yaratmamız gerekiyor. Hediyelerin fiyatı ortalamada 70-100 TL arasında değişmektedir.

Masaustu Saat
Masaustu Saat

 

Mısır Patlama Makinesi
Mısır Patlama Makinesi
Cep Oltası
Cep Oltası

 

 

 

 

 

 

Bu hediye grupta önereceğimiz hediyeler ise daha çok VIP müşterilerinize gönderebileceğiniz hediye grubu olarak değerlendirilebilir. Bu hediye grubu nispeten pahalı hediyeler olarak da değerlendirilebilir. Hediye daha çok üst düzey yöneticiler için önerilebilecek hediyeler olarak değerlendirilebilir. Fiyatları ise 100 TL-300 TL+ olarak değerlendirilebilir. Sayıca az kitleye göndermekte fayda olacaktır.

Drone
Drone
Harici Disk
Harici Disk
Özel Tasarım Saat
Özel Tasarım Saat

 

 

 

 

 

 

Şirketlere özel olarak öneride bulunulan çalışma tabi ki çeşitlendirilebilir. Buradaki amacımız yılbaşı hediyeleri gibi çalışmalarla müşterilerde özel etkiler bırakabilmek. Bu anlamda hem hediyelerin bütçesi hem de çeşitliliği arttırılabilir.

Devamını Göster

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Theoren Fleury Jersey