OFİS BÜRO MOBİLYA

Modern Ofis Mobilyaları Seçimi

Şirketlerinde bir karizmasının ve duruşunun olduğunu söylemek gerekir. Şıklık ve mükemmellik sadece insana ait bir değer değil, insan yaşamının var olduğu her yer için geçerlidir. Bu nedenle haftalarımızın, aylarımızın ve yıllarımızın çoğunu harcadığımız ofislerin dekorasyonuna önem vermek zorundayız. Önem vermek zorunda olmamızın sebebi, 2 şekilde açıklanabilir. Birincisi çalışanlarınızı ergonomik bir çalışma ortamı sunmak, ikincisi ise ağırlayacağınız müşterilerinizi ofis dekorasyonuyla etkilemek!

Hem kalitelisini alalım hem de ucuz olsun!

Elbette bir firma için masrafları azaltmak ve yıllık bütçe giderlerini minimize etmek en önemli başarılardan birisidir. Ancak bütçeden kısalım derken de çok ucuza kaçmanın zararları var. Mesela ofis dekorasyonunuzda amatörlüğe sebep olacak ofis mobilyalarını tercih etmek, etkileyici bir ofisi nasıl mümkün kılabilir? Müşterilerin güvenini kazanmak için ofisinize çağırdığınızda, kurumsal ve profesyonel bir ofisle karşılaşmayan müşteri ne düşünür?

modern-ofis-mobilyalari-secimi

İyi bir ofis mobilyası nasıl olur?

Öncelikle sade bir ofis dekorasyonu düşünüyorsanız, ahşap modellere yönelmeniz gerekecek. Ahşap modeller, hem çalışma ortamının daha ferah ve stresten uzak olmasını sağlar, hem de ofisinize profesyonel bir görünüm kazandırır. Ancak ufak dokunuşlar yaparak, ofis dekorasyonlarında büyük değişimler yaşayabilirsiniz. Böylece müşterilerinizi ofis içerisinde etkilemeniz mümkün olur. Mesele ofis dekorasyon trendleri arasında olan camlı orta sehpalar ya da parçalı canvas tablo gibi aksesuar kullanmayı deneyebilirsiniz.

Unutmayın! Mükemmel olmak için çok para harcamanıza gerek yok. Akıllı para harcamaya ihtiyaç var.

Devamını Göster

Ozan Cem Yazgan

Ozan Cem Yazgan 1993 yılında TED koleji Fen bölümünü bitirdikten sonra 2000 yılında Bilkent Üniversitesi Peysaj Mimarlığı ve Kentsel Tasarım Bölümünü bitirmiştir. Yüksek Lisans Eğitimini ise 2004 yılında Çankaya Ünivertisinde tamamlamıştır. Doktora Eğitimini ise Ankara Üniversitesinde Peysaj Mimarlığında 2010 yılında tamamlamış ve Dr. Ünvanını almıştır. Ozan Cem Yazgan aynı zamanda Ankara’da Çankaya Tasarım Grubunda 6 yıl boyunca Tasarım Müdürü Görevini Üstlenmiştir. Ardından Simtaş İnşaat’ta 8 yıl boyunca yine Tasarım Müdürü olarak görevini sürdürmüştür. Simtaş İnşaat’ın ardından Haliç Üniversitesi (Şirket Sayfası) Öğretim Görevlisi olarak çalışma hayatına devam etmiştir. Sonrasında sırasıyla Lamprika-Aytin İnşaat (Proje Koordinatörü), Tuna Ofis ve Ev Mobilyaları (Proje Satış Koordinatörü). Son iki yıldır ise BMS Mobilya’da Proje Müdürü olarak özellikle Dış Mekan ofis, cafe, restaurant, otel ve sosyal alanlar, spor kompleksleri ve tribün koltukları konusunda uzmanlaşmıştır. Ozan Cem Yazgan ile iletişim sayfamız üzerinden sorularınızı ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Theoren Fleury Jersey