SİGORTA

Kurumsal Sağlık Sigortaları Yaptırmanın İşletmelere Sağladığı Faydalar

Kurumsal sağlık sigortaları yaptırmak şirket çalışanlarınıza sağladığınız önemli bir güvence olmanın yanında şirketiniz için de bir statü göstergesidir. Çalışanlarınıza yaptırdığınız kurumsal sağlık sigortaları çalışanların ve ailelerinin güven içerisinde yaşamasını sağlarken aynı zamanda şirket personelinizin en önemli düşünce kalemlerinden biri olan sağlık konusunda da rahatlamasını ve bu konudaki düşüncelerinden arınıp işine odaklanmasını sağlayacak bir durum haline getirecektir. Bu sayede iş verimliliği artacak şirket büyümenize de önemli katkılar sağlamış olacaklar.

Yapılan bilimsel araştırmalar da göstermektedir ki çalışanlar özel hayatlarıyla ilgili ne kadar az sorun yaşarlarsa yani ne kadar az düşünürlerse işlerine odaklanmaları da aynı oranda yüksek olacaktır.

Yukarıda da kısaca değindiğim gibi günümüzde nitelikli, kalifiye personellerin aradığı bir özellik olan sağlık sigortaları çalışan kalitesinin de artmasında önemli bir etken olacaktır. Kurumsal Sağlık sigortaları yaptırarak kaliteli çalışanlara sahip olabilmeniz mümkündür.

Konunun bir de vergisel kısmı vardır ki kurumsal sağlık sigorta giderlerinizi vergiden düşebilme imkanınız olması sebebiyle önemli avantaj sağlayabileceksiniz.

kurumsal-saglik-sigortalari2

Aynı zamanda kurumsal sağlık sigortaları genel şartlarına ise [download id=”487″] ulaşabilirsiniz.

Kurumsal sağlık sigortaları faydaları, avantajları konusunda hem bilgi almak hem de teklif almak isterseniz aşağıdaki iletişim formumuzu doldurmanız yeterli olacaktır.

Adınız Soyadınız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Bilgi Almak İstediginiz Konu (gerekli)

Mesajınız

Devamını Göster

Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun Lise Eğitimini Anadolu Hisarı Ticaret Meslek Lisesinde Muhasebe bölümünde tamamlamıştır. Muhasebe eğitiminden sonra Uludağ Üniversitesi Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümünden mezun olmuştur. Şu anda da Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 4. sınıf öğrencisidir. Sağlık sigortaları uzmanlık alanı olmak üzere Tuğba Coşkun’un 10 yıllık sigorta deneyimi bulunmaktadır. Tuğba Coşkun aynı zamanda Yelken Sigorta Acenteliğinin ortaklarındandır.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Theoren Fleury Jersey