KİTAP ÖNERİLERİ

Küçük İşletmeler İçin Büyük Fikirler Kitabı Hakkında

Küçük İşletmeler İçin Büyük Fikirler Kitabı Fiyatı

  • idefix.com : 6,93 TL
  • babil.com.tr : 7,42 TL
  • dr.com.tr : 7,52 TL
  • n11.com : 7,92 TL

Küçük İşletmeler İçin Büyük Fikirler Kitabı Fiyatı Künyesi:

  • Yazar: Ruth King
  • Yayınevi : Pegasus
  • Sayfa Sayısı: 240
  • Baskı Yılı: 2007
  • Dili: Türkçe

kucuk-isletmeler-icin-buyuk-fikirler-kitabi

Küçük İşletmeler İçin Büyük Fikirler Kitabı Fiyatı Özeti:

Bir girişimci olmak korkutucu olabilir. Ödeme alamamaktan, banka haczine kadar çeşitli tehlikeler içinde olarak sizin işinizin geleceği genellikle diken üzerinde ilerlemektedir. Özellikle yaşamsal kararla alınırken çok dikkatli olunması gerekmektedir. Siz bu kararları alırken, olabilecek tüm olumsuzlukları hesaba katmak zorundasınız. Her ne kadar bu kararları kendi başınıza almak zorunda olsanız da, bunun mutlaka böyle olması gerekmemektedir. Sizden önce başka insanlar da aynı sorunlarla yüz yüze gelmişlerdir ve bu kişiler ilk kez olarak bu kitapta kendi önerilerini paylaşmak için bir araya getirilmişlerdir. Onların öyküleri ve bundan alınacak dersler aracılığıyla siz karşılaşacabileceğiniz pek çok duruma karşı hazırlıklı olabilirsiniz. Kitapta küçük işletme sahibi olan 50 kişi yaptıkları hataları ya da düşünemedikleri olasılıkları paylaşmaktadır. Onların bu deneşimlerinden çıkardıkları sonuçların bazıları şöyledir:
– Ben yanlış kişiye güvendim – Bir günde işimin % 25’ini kaybettim. – Hastalandım ve çalışamadım – Müşterim ödeme yapmadı. – Yanlış iş satın aldım. – Başkalarının uyarılarını dikkate almadım.

Etiketler
Devamını Göster

Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun Lise Eğitimini Anadolu Hisarı Ticaret Meslek Lisesinde Muhasebe bölümünde tamamlamıştır. Muhasebe eğitiminden sonra Uludağ Üniversitesi Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümünden mezun olmuştur. Şu anda da Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 4. sınıf öğrencisidir. Sağlık sigortaları uzmanlık alanı olmak üzere Tuğba Coşkun’un 10 yıllık sigorta deneyimi bulunmaktadır. Tuğba Coşkun aynı zamanda Yelken Sigorta Acenteliğinin ortaklarındandır.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Theoren Fleury Jersey