TADİLAT & DEKORASYON

Kobiler ve Şirketler için Ofis Tadilatı

Kobiler ve şirketler için ofis tadilatı temelde zahmetli ve zor bir iştir her zaman stresi yüksek ve girilmesi zor operasyonlardır. Özellikle tadilat işlemi kurumsal olarak yapılınca sıkıntılar bir kat daha artmakta. Personel rahatsız olmayacak, işlerin sorunsuz ilerlemesi lazım, müşteriler geldiğinde rahatsız olmaması lazım gibi birçok sebep bunlara örnek gösterilebilir.

Bu noktada tadilat işleminin ne zaman yapılacağına, hangi firmaya yaptırılacağına, hangi sürede yapılacağına kadar birçok konuya dikkat etmekte fayda var.

Karar Verme Süreci

Öncelikle tadilat sürecinin nasıl olması gerektiği konusunu aklınızda netleştirmekte fayda var. Yapılacak işin mahiyeti, büyüklüğü ve detayları gibi konular seçeceğiniz firmaya, bütçenize v.b. birçok konuya etki edeceğinden aklınızdakileri bir kağıt’da toparlayıp çalışanlar, müdürler veya ortaklarınızla birlikte süreci yönetmenizde fayda var. Aklınızda nasıl bir şey olacağı ile ilgili netleşmeyen şeyler olursa formumuzu doldurursanız size ücretsiz danışmanlık ve keşif hizmetleri verebiliriz.

Çalışılacak firmanın seçimi

Kobiler ve şirketler için ofis tadilatı süreçlerinde bireysel çalışmaların yanında daha düzgün işini profesyonel olarak yapan kişi ve kurumlarla çalışmakta fayda var. Seçeceğiniz hizmet veren şirketin referanslarını incelemek gerekirse bu referansları arayıp bilgi almak önemli. İşi yaptırmadan önce hizmeti verecek kişi veya kurumla bir araya gelerek yapılacak işin mahiyetini daha önceden detaylı olarak düşünüp karar verdiğiniz süreçleri detaylı bir şekilde anlatmak ve bunun karşılığında hizmet veren firmanın anlattığınız projenin neresinde kaldığını takip etmeniz gerekmekte. Böylece çalışacağınız kurumun sizin aklınızdakilere ne kadar yaklaştığı tadilat sürecinde nasıl çalışacağınız gibi sorulara büyük oranda cevap vermiş olacaksınız.

kobiler-sirketler-ofis-tadilati

Tadilat Süresi

Kobiler ve şirketler için ofis tadilatı yapılacağı dönemde süreç, tadilatın niteliğine ve boyutlarına göre değişmekle birlikte basit işlemlerde iki üç gün daha ağır tadilatlarda on günü geçmemesinde fayda var. Daha fazla süreler için yerinizi geçici değiştirmekte veya biraz daha sıkışık bir ortamda tadilattan uzak çalışmakta fayda var. Hafif tadilatlar personel çalıştırıyorsanız çok sorun yaratmayacaktır ancak daha kapsamlı tadilatlarda personel’in çalışmasının bozulmamasına dikkat etmekte fayda var. Tabi ki bu aşamada tüm güvenlik ve hijyen önlemlerini almakta fayda var.

Bu firmalara ulaşmak ve kaliteli hizmet almak için formumuzu doldurabilirsiniz.

Devamını Göster

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Theoren Fleury Jersey