SİGORTA

İş Yeri Sigortası Fiyatları

İş yeri sigortaları fiyatları bulunduğunuz il’e içinde bulunduğunuz sektöre şirketinizde bulunan değerli eşyaların (bilgisayar, para, masalar, telefonlar, dolaplar) miktarına ve TL cinsinden değerine göre değişiklik göstermektedir.

Yine iş yeri sigortası fiyatları iş yerinin bulunduğu konuma (yani riskli bir konumu var mı? Örneğin bir dere yatağında mı ya da benzinlik yanında mı ) göre de değişiklik göstermektedir. Yüksek risk grubunda bulunan iş yerlerinin risk primleri de yüksek olacaktır.

Tabi ki iş yeri sigortası yaptırmak için iş yeri sigortası hesaplama yöntemlerine başvurmak veya bir sigorta şirketi ya da bir sigorta acentesinden teklif almak en doğru yöntem olacaktır. Yukarıda belirtilen tüm sorular cevap bulduğunda sigorta şirketinin prim miktarı şirkete özel olarak hesaplanıp sunulacaktır.

is-yeri-sigortasi-fiyatlari2

İş yeri sigortası kaç TL olabilir? gibi sorularınız için ve iş yeri sigortasi fiyatları için bilgi almak isterseniz aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

SİGORTA BAŞVURU FORMU

Devamını Göster

Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun Lise Eğitimini Anadolu Hisarı Ticaret Meslek Lisesinde Muhasebe bölümünde tamamlamıştır. Muhasebe eğitiminden sonra Uludağ Üniversitesi Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümünden mezun olmuştur. Şu anda da Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 4. sınıf öğrencisidir. Sağlık sigortaları uzmanlık alanı olmak üzere Tuğba Coşkun’un 10 yıllık sigorta deneyimi bulunmaktadır. Tuğba Coşkun aynı zamanda Yelken Sigorta Acenteliğinin ortaklarındandır.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Theoren Fleury Jersey