POS CİHAZLARI

Halkbank Yazarkasa Pos Komisyon Oranları

Halkbank Küçük İşletmeleri ve Kobileri düzenli olarak destekleyen Devlet Bankalarının başında gelmektedir. Yazarkasa POS ise Kobilerin çoğunlukla kullandığı  finansal ihtiyaçlarını büyük ölçüde destekleyen finansal cihazlardandır. Halkbankası ise yazarkasa POS komisyon oranlarında avantajlar sağlamakta. Biz de bu yazımızda Halkbankası Yazarkasa POS komisyon oranları hakkında bilgilendirme yapalım istedik.

Belirtilen Yazarkasa POS komisyon oranları banka tarafından her an değiştirilebilme hakkına sahip olduğundan güncel bilgileri ilgili banka şubesinden alınmasında fayda olacaktır.

Halkbank Ciro Taahhüdüne Yazar Kasa POS Kampanyası

Banka işletmelere üç tip yazarkasa pos seçeneği sunmaktadır. Komisyon oranı ise bu seçenekte bulunmaktadır. Taahhüt süreleri ise 12 ay 24 ay ve 36 ay olmak üzere üç senek sunulmaktadır. Halkbank Yazarkasa POS Komisyon oranları ise tercihinize göre %1,99, %2,39, %2,79, %3,29 olmak üzere dört alternatifli öneri sunulmaktadır.

Dikkat Edilmesi Gereken Uyarılar İse;

Taahhüt edilen ciro tutarına ulaşılamadığında üye işyerinden her yazar kasa EFT POS cihazı için taahhüdü ihlal cezası tahsil edilecektir.

Belirtilen komisyon oranları yurt içi harcamalarda geçerlidir. Sanal POS/mail order ve yurt dışı kartların fiyatlandırması farklılık arz edebilir. Banka günün koşullarına uygun olarak komisyon oranlarında değişiklik yapabilir.

halkbank_yazarkasa_pos_komisyon_orani

Ciro Taahhütlü çalışma yapmak istemezseniz yani yapacağınız ciro ile ilgili tahminleriniz kuvvetli değilse ve bu sebepten dolayı ceza ödemek istemiyorsanız banka size aidatlı çalışma seçeneğini de sunabiliyor. Ciro taahhüdü vermek istemeyen firmalar için POS başına aidat ödeyerek yazar kasa EFT POS cihazınıza sahip olabilirler

Üçüncü bir alternatif ise taahhüt vermek istemeyen ve aidat da ödemek istemeyen kişiler içinse banka Paraf kartlara özel 36 ay taksit imkanı sunabilmektedir.  Bu alternatifle POS cihazına 36 vadeli olacak şekilde sahip olabilmek mümkündür.

Halkbank Yazarkasa Pos Aidat ve Komisyon Oranları Hakkında Bilgi

Aidat Taahhüdü Şartları başlığında banka aşağıdaki açıklamayı internet sayfasına eklemiştir. Son eklenen bilgileri siz değerli okuyucularımız ile paylaşmak isteriz. Detaylı bilgi için banka ile ilteişime geçilmesi faydalı olacaktır.

Uygun çalışma komisyonları ve 37.-TL’den başlayan fiyatlarla, cihazlarınız Halkbank’ta. Aidat bedelleri taahhütlü çalışma için belirlenen aidat bedelleri olup, yazarkasa kullanım bedeli olan 25,00TL söz konusu aidat bedeline dahil değildir.

Etiketler
Devamını Göster

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Theoren Fleury Jersey