Hakkımızda

Kucukisletmeler.com İnternet ve Dijital Medya sektöründe uzunca bir süre çalışmış olan deneyimli ekip tarafından 2015 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

2012 verilerine göre Türkiye’deki Kobi sayısı 3.200.000 adet olduğunu görüyoeuz.  Yine Türkiye’deki şirketlerin toplamının %99.8’inin de Kobiler olduğunu düşündüğümüzde bu alanda önemli bir potansiyel olduğunu söylemek mümkündür.

Aynı zamanda KOBİ’ler hizmet alımlarında, vergi, teşvik vb konularda bilgiye ulaşma noktasında önemli zorluklarla karşılaşmaktadır. İşte tam bu noktada Kucukisletmeler.com olarak KOBİ’lerin ve özellikle küçük işletmelerin kurumsallaşma ve büyüme noktasında nasıl yol almaları gerektiği bu alanda hangi yolları izlemeleri gerektiği konusunda bir rehber, aynı zamanda talep olması halinde hizmet alımları noktasında KOBİ’lere hizmet veren firmalarla hizmet almak isteyenleri birleştiren özel bir platform olarak kendimizi konumlandırdık.

Vizyonumuz:

Türkiye’nin “KOBİ Bilgi Rehberi” Olmak

Misyonumuz:

Türkiye’deki tüm KOBİ’lerin ve özellikle Küçük İşletmelerin büyümek ve gelişmek için ihtiyaçları olan bilgiyi sağlamak ve işletmeleri doğru yönlendirmek.

Reklam vermek ve sorularınız için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

Close
Close
Theoren Fleury Jersey