GÜNCEL KONULAR

HAKKIMIZDA

kucukisletmeler.com İnternet ve Dijital Medya sektöründe uzunca bir süre çalışmış olan deneyimli ekip tarafından 2015 yılında kurulmuştur.

Küçük İşletmeler’in sağladığı faydaları ve ana hizmet konusunu, Kobilerin ve işletmelerin kendilerini geliştirmesini sağlamak amacıyla sürekli araştırma yapmak ve içerik üretmek olarak tanımlayabiliriz.

2012 verilerine göre Türkiye’deki Kobi sayısı 3.200.000 adet. Yine Türkiye’deki şirketlerin toplamının %99.8’inin de Kobiler olduğunu düşündüğümüzde bu alanda önemli bir potansiyel olduğunu görebiliriz.

Aynı zamanda KOBİ’ler hizmet alımlarında önemli zorluklarla karşılaşmaktadır. İşte tam bu noktada kucukisletmeler.com olarak KOBİ’lerin ve özellikle küçük işletmelerin hizmet alımlarını nasıl yapması gerektiği bu alanda hangi yolları izlemeleri gerektiği konusunda bir rehber, aynı zamanda talep olması halinde hizmet alımları noktasında KOBİ’lere hizmet veren firmalarla hizmet almak isteyenleri birleştiren özel bir platform olarak kendimizi konumlandırdık.

Vizyonumuz:

Türkiye’deki tüm KOBİ’lerin ve özellikle küçük işletmelerin kendilerini geliştirmelerine rehberlik etmek.

Misyonumuz:

 

“Bilgi Güçtür” ilkesinden yola çıkarak kobilerin güçlenmesi ve gelişmesi için ihtiyacı olan yöntemleri ve bilgileri bulmak ve kobilere yön göstermek.

Devamını Göster

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Theoren Fleury Jersey