KOBI REKLAM PAZARLAMA

Google Adwords Çoklu Hesap Yönetimi

Hesap yönetimi doğal olarak bir hesabınızın olması ve google’da reklam vermeyle başlar. Sonrasında da birçok kampanya oluşturulur ve oluşturulan kampanya sayısı arttıkça süreç karmaşıklaşmaya başlar. Bu noktada da çoklu hesap yönetimi devreye girer ve çoklu hesap yönetimi bu noktada kritik bir öneme sahip bir olgu haline geliyor. Bunun için Google yardım uygulamalarından destek alınabilir veya profesyonel bir Google adwords ajansından destek alabilirsiniz.

Birden çok Adwords Hesabı yönetiyorsanız

Birden çok hesabı daha çok büyük müşteriler, ajanslar ve teklif yöneticileri kullanmaktadır . Bu aşamada yapılacak en önemli aşamalardan bir tanesi birden çok Google Adwords hesabını bir çatı altında toplamaktır. Bu hesapları bir çatı altında toplamak karışıklığın önüne geçeceği gibi sizin daha etkili bir hesap yönetimi yapmanızı sağlayacaktır. Birçok hesabı bir çatı altında toplama düzen oluşturma işlemi bir yönetici hesabı oluşturmakla mümkün olmaktadır.

Google Adwords Yönetici Hesabı Oluşturma

Bu çalışma elinizde birden fazla Google Adwords heabınız varsa bu hesapların bir çatı altında toplanmasına fayda sağlayacaktır. Bu durumda karışıklığın önüne geçerek hesaplarda bir düzen sağlanmış olacaktır. Bu sayede tek hesaptan bütün Adwords kampanyaları yönetilebilecektir. Yönetici hesabını oluşturmak Yönetici Hesabı oluşturma uygulamasından gerçekleştirilebilir.

Çoklu Hesap Oluşturmanın Faydaları

Çoklu hesap yönetimi bir yönetici hesabıyla gerçekleştirildiğinden tek elden yönetim olanağı sağlamaktadır.

Finansal/Faturalandırma açısından tüm hesapların tek bir fatura kesilmesi sağlandığından birden çok fatura ile kullanıcılar karmaşıklık yaşamamış oluyor.

Google çoklu hesap yönetimi konusunda Google Adwords konusunda danışmanlık almak isterseniz aşağıdaki iletişim formumuzu doldurmanız yeterli olacaktır.

Adınız Soyadınız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Bilgi Almak İstediginiz Konu (gerekli)

Mesajınız

Devamını Göster

Cenap Coskun

Dijital Medya sektöründe 6 yıllık deneyimi ve Satış konusunda 9 yıllık deneyimi ile çalışmakta olan Cenap Coşkun Bilgi Üniversitesi Yüksek Lisans (MBA) mezunudur. Cenap Coşkun Kariyer.net, UZMANTV'de Reklam Satış Grup Müdürü ve Tasit.com’da Reklam Satış Direktörü görevini üstlenmiştir. Son olarak arabam.com'da Reklam Satış Müdürü Pozisyonunda çalışmaktadır. Cenap Coşkun hakkında detaylı bilgi için kişisel blog’unu inceleyebilirsiniz. www.cenapcoskun.com Cenap Coşkun ile iletişime geçmek isterseniz bilgi@kucukisletmeler.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Theoren Fleury Jersey