KOBI REKLAM PAZARLAMA

Etkinlik Ajansı Seçimi

Uzun bir süredir global bazda olduğu gibi ülkemizde de iş hayatında artan rekabetten dolayı, şirketler çalışanlarının mutluluklarını ve motivasyonları artırmak için genel özlük haklarının dışındaki alternatif yolları keşfeder hale geldiler. Motivasyon arttırıcı faaliyetler bilimsel olarak da motivasyonun, verimliliğin, bağlılığın ve dolayısıyla karlılığın da büyümesine önemli etkiler sağladığı tespit edilmiştir. Bu tespitlerden yola çıkarak alternatif yollar sürekli olarak aranır hale gelmiştir. Bu yazımızda da etkinlik ajanslarının şirketlere sağladığı faydalar, neden etkinlik ajansı seçilmesi gerektiği ve bu ajansların katma değerleri konusunda bilgilendirme yazımızı paylaşalım istedik.

Kalabalıklaşan şirketler, gelişen teknolojiler, değişen jenerasyonlarla beraber çalışanların birbirleriyle olan iletişimlerinde sanal bir yapının ortaya çıkmasına yol açtı. Çalışanlar birbirlerini birer profil ve takma adla tanır olmalarına çeşitli şirket toplantılarında tanıklık eder hale geldik ( St1 Ali, ÖM’den Ahmet MYPD Uğur v.b). Bu sonuç yöneticilerin, çalışanlarınla; çalışanların birbirleriyle arasındaki olan duygusal bağ eksikliklerine ve bundan ötürü sosyal problemlerinden bir haber olmalarına,onları anlayamamalarına neden olmaya başladı. Bu durum çalışan motivasyonlarını olumsuz anlamada etkilemesinin sonucunun nedenlerini oluştur hale geldi.

İşte tamda bu noktada da; etkinlik ajansları görev tanımları gereği şirketlerin en büyük çözüm ortakları olmaya başladı. Farklı ihtiyaçlara sahip olan şirketlerin iç iletişimde geliştirmesini istedikleri yanlarını aldıkları briefler doğrultusunda analiz ederek çözümler üretir hale geldiler. Bu süreçte etkinlik ajansına verilen bilgililerin etkin bir iletişim sürecinin yaratılması açsından hayati önem taşımaktadır.

etkinlik-ajansi-secimi

 

O nedenle şirketlerin herhangi bir etkinlik ajansıyla bir iletişim süreci başlatmadan önce eksikliklerini tam anlamda tespit etmeleri doğru bir iletişimin gerçekleşmesi açısından önem arz etmektedir. Eksikler tespit edildikten sonraki süreçte etkin bir ajansı seçmekle süreci başlatabilirsiniz.

Şirket içi etkinlikler, etkinlik ajansları hakkında bilgi ve organizasyon talepleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurmanız yeterli olacaktır.

Devamını Göster

Tolga Babasız

Nil Organizasyon olarak 10 yıllık tecrübemizle siz değerli ziyaretçilerimize hizmet etmeyi hedeflemekteyiz. Çalışmalarımızda özellikle müşteri memnuniyeti, hizmet kalitesi ve ürün çeşitliliğini ön planda tutmaktayız. Tüm bunlara ek olarak özverili çalışanlarımız sizlere yüksek kalitede hizmet vermek için her zaman hazırdırlar. Aşağıda listesini paylaştığımız hizmetlerimiz ile ilgili bize ulaşmanız veya iletişim formumuzu doldurmanız yeterli olacaktır. Ayrıca hizmetlerimiz ve ürünlerimiz kısmından detaylı bilgi alabilirsiniz. Doğum Günü Organizayonu Piknik Organizasyonları Okul Organizayonları Okul Tanıtım Organizayonları Sünnet Organizasyonu Her Türlü Site (Konut) Organizayonları Açılış Organizasyonları Kokteyl Organizasyonları

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Theoren Fleury Jersey