KİTAP ÖNERİLERİ

Dünyanın En Başarılı Küçük İşletmesi Kitabı

Yazar Michael Gerber İşletmenizi Başarıya Ulaştıracak 10 Temel Prensip olarak tanımlamış kitabını. Bu örneğiyle yurt dışındaki örnekleriyle ve yabancı bakışıyla bir küçük işletmenin nasıl büyüyebileceğini ve başarılı olabileceğine dair tüyoların olduğu kitabı incelemenizi tavsiye ederiz.

Dünyanın En Başarılı Küçük İşletmesi Kitabı Kitabın Fiyatı

  • hepsiburada.com 8,74 TL
  • dr.com.tr 9,50 TL
  • babil.com 10,00 TL
  • gittigidiyor.com 13,20 TL

Dünyanın En Başarılı Küçük İşletmesi Kitabı Künyesi

  • Yazar: Michael Gerber
  • Yayınevi : Akılçelen Kitaplar
  • Sayfa Sayısı: 192
  • Baskı Yılı: 2015
  • Yayınevi: Akılçelen Kitaplar

Dünyanın En Başarılı Küçük İşletmesi Kitabı Özeti

Çoğu zaman, kendilerini güvende hissetmek için girişimciler işe bir küçük işletme kurarak başlarlar. Tek başına işletir ya da en fazla bir veya iki kişiyi işe alırlar. İşletme zamanla tekdüze bir yapı halini alır. Küçük işletmeci büyüyemez, iş yaşamının kısır döngüsüyle yerinde saymaya devam eder.

Dünyanın 1 numaralı küçük işletme gurusu olarak tanınan Michael Gerber’in ortaya koyduğu on temel prensip yeni işinizde bu korkunç kısır döngüyü kırmanıza yardımcı olacak. Gerber kitabında, Dünyanın En Başarılı Küçük İşletmesi’ni yaratmak için en dinamik mesajları veriyor. Bunu yaparken sadece her insanın başarabileceğine inandığı ekonomik belirlilik sağlamakla kalmayıp aynı zamanda en yüksek potansiyele ulaşabilmeniz için ihtiyacınız olan gücü ve vizyonunuzu bilinenin ötesine taşıyabilmeniz için gerekli olan yol haritasını sunuyor size. Gerber’in on prensibini takip ederek sürekli bir ilerleme ve kişisel gelişim sağlayan bir şirket kurabilir; şirketinizin gelirini, sunduğu hizmetleri ve hem çalışanlarınız hem de topluma olan olumlu katkılarını arttırabilirsiniz.

“Girişimcilik, son 200 yıldır başarıya ve tatmine giden tek yol. Bu kitapta Michael size kendi işinize nereden başlayacağınızı ve nasıl olup da bu işi hayal bile edemeyeceğiniz kadar anlamlı ve iyi yapabileceğinizi anlatıyor. Bol Şanslar!”

-Brian Tracy, çok satan Psychology of Achievement adlı kitabın yazarı-

“Michael, gerçekten başarılı olmak isteyen tüm girişimciler için gerekli adımları sunuyor. Toplum geneline yayılan yeni bir başarılı küçük işletmeler dalgası için hazır olun!”

-Bill Bartmann, girişimcilik konusunda Amerika’nın önde gelen otoritelerinden ve çok satan Bailout Riches kitabının yazarı.-
(Tanıtım Bülteninden)

dunyanin-en-basarili-kucuk-isletmesi-kitabi

 

 

Etiketler
Devamını Göster

Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun Lise Eğitimini Anadolu Hisarı Ticaret Meslek Lisesinde Muhasebe bölümünde tamamlamıştır. Muhasebe eğitiminden sonra Uludağ Üniversitesi Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümünden mezun olmuştur. Şu anda da Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 4. sınıf öğrencisidir. Sağlık sigortaları uzmanlık alanı olmak üzere Tuğba Coşkun’un 10 yıllık sigorta deneyimi bulunmaktadır. Tuğba Coşkun aynı zamanda Yelken Sigorta Acenteliğinin ortaklarındandır.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Theoren Fleury Jersey