SİGORTA

Dubai Seyahat Sigortası Hakkında

Dubai yaklaşık 2,5 milyon nüfuslu Arap Yarımadasında bulunan ve Birleşik Arap Emirliklerindeki 7 prenslikten bir tanesidir. Dubai ağırlıklı olarak otelleri, petrol ticareti, lojistik merkezi olması sebebiyle  ticaret ve turizm popülaritesi sebebiyle dünyada da sık ziyaret edilen yerlerdendir.

Dubai Seyahat Sigortası Kapsamı

Dubai seyahat sigortası için 30.000 Euro Teminatlı Seyahat Sağlık Sigortasına sahip olmak gereklidir. Dubai Seyahat Sağlık Sigortası ile seyahatiniz boyunca oluşabilecek tüm riskleri %100 olarak teminat kapsamına alabileceksiniz.

SEYAHAT SİGORTASI BAŞVURU FORMU

Seyahatiniz sırasında oluşabilecek riskler yine seyahat sigortanız kapsamında güvence altına alınmaktadır. Bunlar seyahat esnasında oluşabilecek ameliyat ve bagaj kaybolmaları dahil olmak üzere aynı zamanda oluşan risklerle ilgili olarak kişinin ülkesine dönmesini sağlayacak nakil işlemleri yine bu kapsam dahilinde karşılanmaktadır.

Ayrıca Dubai Vizesi almış olmakla birlikte sadece Dubai’ye değil aynı zamanda Birleşik Arap Emirliklerinin diğer emirliklerine de seyahat edebilirsiniz. Abu Dhabi, Ajman, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah, Umm al-Quwain

Devamını Göster

Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun Lise Eğitimini Anadolu Hisarı Ticaret Meslek Lisesinde Muhasebe bölümünde tamamlamıştır. Muhasebe eğitiminden sonra Uludağ Üniversitesi Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümünden mezun olmuştur. Şu anda da Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 4. sınıf öğrencisidir. Sağlık sigortaları uzmanlık alanı olmak üzere Tuğba Coşkun’un 10 yıllık sigorta deneyimi bulunmaktadır. Tuğba Coşkun aynı zamanda Yelken Sigorta Acenteliğinin ortaklarındandır.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Theoren Fleury Jersey