POS CİHAZLARI

Doktor Veteriner ve Diş Hekimlerine Özel Yazarkasa POS Kampanyaları

Akbank bilindiği üzere Türkiye’nin önde gelen bankalarından bir tanesidir özellikle son dönemde kobi’lere yönelik açılımı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bu dönemde özellikle Doktor veteriner ve diş hekimleri özel Eko pos kampanyası için başvuru yapabilirler.  Sadece bu sektöre özel faaliyette bulunan işletmeler için kullanılabilen kampanya değerlendirilebilir.

Akbank Yazarkasa POS Kampanya Detayları

Yukarıda belirttiğimiz üzere özellikle doktor veteriner ve diş hekimlerinin özel avantajlı pos kampanyası Akbank tarafından hayata geçiriliyor.

Kampanyanın özellikle düşük ciro ücreti olmaması, pos hizmet ücretinin bulunmaması komisyon veya bloke gibi uygulamaların bulunmaması önemli özelliklerden. Aynı zamanda önemli avantajlardan bir tanesi de tercih ettiğiniz paket limitlerini göre elde edilen ciro ertesi gün kişinin hesabına geçebiliyor.

Yine sabit bir ücret  ödemek isterseniz de üye işyeri ücreti ödemeden veya komisyon ödemeden ilgili cihaza sahip olma şansınız var.

Başvuru Nasıl Yapılabilir?

Akbank yazarkasa POS’a başvurmak için Akbank şubelerine gidebilirsiniz Akbank Direkt üzerinden internet bankacılığı kullanarak başvurular yapılabilir ya da pos yazıp TC kimlik numaranızı ve vergi numaranızı aynı zamanda firma ünvanını 4425’e SMS gönderilirse banka yetkilileri başvuran kişiye ulaşabiliyorlar.

Akbank Yazarkasa POS Ücretleri

Aylık ciro 2500 TL ise paket ücreti 35 TL ve yazar kasa pos mobil pos paket ücreti 49 TL olabiliyor bahsettiğimiz ücret peşin ödemeleri için geçerli.  ayın taksitli paketler kullanmak isterseniz de 2500 TL için 65 TL paket ücreti 79 TL yazarkasa POS mobil pos paket ücreti talep ediliyor.

Aylık ciro 5000 TL olursa ve peşin ödeme yapılması istenirse paket ücreti 65 TL oluyor yazarkasa POS mobil pos paket ücreti ise 79 TL.  aynı şekilde taksitli paketler tercih edilirse de paket ücreti 99 TL olup yazarkasa POS mobil pos paket ücreti 113 TL olarak fiyatlandırılmış.

Aylık ciro 10.000 TL olursa ve peşin ödeme gerçekleştirilmek istenirse 119 TL ücreti var Paket ücreti yazarkasa POS mobil pos paket ücreti ise 133 TL.  kampanyalı vadeli yani taksitli ödeme yapılmak istenirse de paket ücreti 209 TL olup yazarkasa POS mobil pos paket ücreti 223 TL olarak fiyatlandırılır.

Fiyat sigaraların da dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi mobil pos ve yazarkasa POS Beko pos paketleri 1 adet posterleri için geçerli olduğudur ilave pos terminali için ayrıca ücret alınmaktadır.

Devamını Göster

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Theoren Fleury Jersey