OFİS BÜRO MOBİLYA

Büro Mobilyaları ve Gerçekler!

Modern hayat insanı çok farklı bir güdülenme içerisine soktu. O da varsa yoksa mükemmel ve varsa yoksa en iyisini –çok fazla para olsa bile- alma arzusuyla donattı. Bu hayatın belli noktalarında işe yarayan bir arzu olsa da, başa bela olduğu yerler de yok değil. Ola ki ofislerinizin mükemmeliyetine çok önem veren biriyseniz, fiyatlara takılarak büro mobilyası seçme yarışına girersiniz. En pahalısı, en iyisidir mantığıyla hareket ederek, çok fazla masraf çıkarırısınız.

Farklı açıdan bakarsak da fazla ucuzu tercih etmek de kalitesiz kısa ömürlü büro mobilyaları almak demektir ki bu da sürekli olarak mobilyaları değiştirme sürecine gireceksiniz anlamına gelmekte. Bu durumda da şirkette sürekli olarak bir tadilat ve taşınma durumu dolayısıyla da maliyet ortaya çıkacak demektir.

Burada yapılacak en önemli konulardan bir tanesi de hem uygun fiyatlı hem de kaliteli olan büro mobilyalarını aramak bulmaktır. Bu yazımızda da sizlere hem uygun olanı hem de kaliteli olanın nasıl bulunacağı konusunda yol göstermek istedik.

Peki büro mobilyasının iyisini nasıl anlayacağız?

Çok pahalı olan iyi midir? Bu mantık her zaman tutmaz. Bu nedenle fazla aldanmamak gerekir. Gösterişli ve tasarım bakımından estetik olan büro mobilyaları da çok fazla paraya satılabilir. Ancak sağladıkları fayda ve verim istediğiniz gibi olmayabilir. Bu nedenle büro mobilyası almadan önce ihtiyaçları belirlemek gerekir.

buro-mobilyalari-secimi

 

Bir büro mobilyası ahşaptan olursa ne olur?

Büro mobilyasının en iyisi yüzde yüz organik olandır. Çünkü insan sağlığına zarar verecek bir hammadde söz konusu olmaz. Bunun yanında MDF lam sistemli ofis mobilyaları da oldukça kalitelidir. Ahşap ve talaş karışımından elde edildiği için bir nevi ağaçtan elde edilen mobilya verimini sağlar. Anti stres özelliklerine sahip olurlar. Anti bakteriyel özellikleri de olduğundan ofisin hem huzurlu hem de temiz olması mümkün olur. Renklendirme veya cilalama işlemleri ise lake boyama teknolojisiyle yapılırsa, işte o zaman kaliteli ve belki de çok para verilebilecek bir mobilyaya sahip oldunuz demektir.

Sonuç olarak araştırma süreçlerinin detaylı ve titiz geçilmesi halinde hem uygun hem de kaliteli büro mobilyalarına sahip olabilirsiniz.

Devamını Göster

Ozan Cem Yazgan

Ozan Cem Yazgan 1993 yılında TED koleji Fen bölümünü bitirdikten sonra 2000 yılında Bilkent Üniversitesi Peysaj Mimarlığı ve Kentsel Tasarım Bölümünü bitirmiştir. Yüksek Lisans Eğitimini ise 2004 yılında Çankaya Ünivertisinde tamamlamıştır. Doktora Eğitimini ise Ankara Üniversitesinde Peysaj Mimarlığında 2010 yılında tamamlamış ve Dr. Ünvanını almıştır. Ozan Cem Yazgan aynı zamanda Ankara’da Çankaya Tasarım Grubunda 6 yıl boyunca Tasarım Müdürü Görevini Üstlenmiştir. Ardından Simtaş İnşaat’ta 8 yıl boyunca yine Tasarım Müdürü olarak görevini sürdürmüştür. Simtaş İnşaat’ın ardından Haliç Üniversitesi (Şirket Sayfası) Öğretim Görevlisi olarak çalışma hayatına devam etmiştir. Sonrasında sırasıyla Lamprika-Aytin İnşaat (Proje Koordinatörü), Tuna Ofis ve Ev Mobilyaları (Proje Satış Koordinatörü). Son iki yıldır ise BMS Mobilya’da Proje Müdürü olarak özellikle Dış Mekan ofis, cafe, restaurant, otel ve sosyal alanlar, spor kompleksleri ve tribün koltukları konusunda uzmanlaşmıştır. Ozan Cem Yazgan ile iletişim sayfamız üzerinden sorularınızı ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Theoren Fleury Jersey