OFİS BÜRO MOBİLYA

Büro Mobilyaları Tercihleri Hakkında Bilgiler

Büro mobilyaları tercihleri yaparken hassas olan bazı noktalara özellikle dikkat etmek gerekmektedir. Bu noktalar personel yönetimi konusunda size avantaj sağlar çünkü personel psikolojisi oldukça önemlidir. Hem verimlilik artar hem de mutlu çalışanlara sahip olmuş olursunuz.

Bu yazımızda büro mobilyaları seçerken nelere dikkat edilmeli? Büro mobilyası satan firmalarla nasıl iletişim kurulmalı? Gibi konuları bir arada yazıda toparlayalım istedik.

Büro Mobilyalarında Uyum

Bu konu oldukça önemlidir, Büro mobilyası satan mağazadan alınan her mobilya iş yerinize getirilmemelidir. Bu sefer de hayal kırıklığına uğrayabilir sorunlar yaşayabilirsiniz bu sorunları yaşamak için mağazadan destek isteyin veya mümkünse 3d çizimlerle iş yerinize mobilyaların yakışıp yakışmayacağını kontrol etmiş olursunuz.

Büro Mobilyalarının Kalitesi

Mobilyanın hangi malzemeden yapıldığını bilmekte fayda var çünkü sık kullanılacak yıpranacak ve yoğun kullanıma maruz kalacağından mobilyanın sağlam malzemelerden yapılmış olması önemlidir. Bu açıdan bakıldığından fiyat tabi ki önemlidir ancak ofis mobilyalarında fiyat önceliğiniz olmasın sağlamlık daha önemlidir. Bu anlamda ahşap ürünleri tercih etmek bizim tavsiyemiz olacaktır. Tabi ki bütçenize göre de değerlendirme yapabilirsiniz.

Büro Mobilyalarının İşlevselliği Önemlidir

Aldığınız büro mobilyasının büronuzda duruş şekli oldukça önemlidir. Eğer büronuz veya iş yeriniz dar ise buna göre özel seçimler yapmak belki de hazır almak yerine özel büro mobilyaları yaptırmalısınız.

Büro Mobilyalarında Satış Sonrası Hizmet

Yine bu konu da çok kritik öneme sahiptir. Mobilyayı alacağınız yerin satış sonrası hizmetlerini sorgulamak gerekmekte. Nihayetinde aldığınız ürün Büro mobilyası olacağından üründe her zaman sorun çıkma olasılığı bulunmaktadır. Hangi durumların servis garantisi içine gireceğini önceden konuşup belirlemekte fayda var. Bu açıdan bakıldığında sürekli mobilya konusunda mağaza danışmanını sıkıştırmakta ve sürekli sorular sormakta fayda var.

 

Devamını Göster

Ozan Cem Yazgan

Ozan Cem Yazgan 1993 yılında TED koleji Fen bölümünü bitirdikten sonra 2000 yılında Bilkent Üniversitesi Peysaj Mimarlığı ve Kentsel Tasarım Bölümünü bitirmiştir. Yüksek Lisans Eğitimini ise 2004 yılında Çankaya Ünivertisinde tamamlamıştır. Doktora Eğitimini ise Ankara Üniversitesinde Peysaj Mimarlığında 2010 yılında tamamlamış ve Dr. Ünvanını almıştır. Ozan Cem Yazgan aynı zamanda Ankara’da Çankaya Tasarım Grubunda 6 yıl boyunca Tasarım Müdürü Görevini Üstlenmiştir. Ardından Simtaş İnşaat’ta 8 yıl boyunca yine Tasarım Müdürü olarak görevini sürdürmüştür. Simtaş İnşaat’ın ardından Haliç Üniversitesi (Şirket Sayfası) Öğretim Görevlisi olarak çalışma hayatına devam etmiştir. Sonrasında sırasıyla Lamprika-Aytin İnşaat (Proje Koordinatörü), Tuna Ofis ve Ev Mobilyaları (Proje Satış Koordinatörü). Son iki yıldır ise BMS Mobilya’da Proje Müdürü olarak özellikle Dış Mekan ofis, cafe, restaurant, otel ve sosyal alanlar, spor kompleksleri ve tribün koltukları konusunda uzmanlaşmıştır. Ozan Cem Yazgan ile iletişim sayfamız üzerinden sorularınızı ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Theoren Fleury Jersey