OFİS BÜRO MOBİLYA

Büro Koltukları Seçimi Hakkında Detaylı Bilgiler

Büro Koltuklarının önemli özelliklerini yazımızda siz şirket çalışanları ve yöneticileri ile paylaşmak istedik. Büro koltukları hem sağlık açısından, uzun ömürlü olması ve şirket çalışanlarına renk tercihleri uyumlu ve göze hoş gelen tercihler yapılması durumunda duygusal anlamda da pozitiflik sağlamaktadır. Hem psikolojik pozitiflik sağlaması hem de sağlık açısından faydalı olan kaliteli büro koltukları seçilmesi durumunda şirket personelinin çalışma verimliliği artış gösterecek hem de mutlu çalışanlara sahip olabileceksiniz.

Bu açıdan bakıldığında büro koltukları tercihleri yaparken alanında uzman olan büro malzemeleri satışı gerçekleştiren şirketlerden alımlar yapmak en doğru yollardan birisi olacaktır. Kendi alanında uzmanlaşan şirketler hangi sektör için hangi koltukların kullanılacağını tecrübelerinden dolayı özel durumu olan şirketler için daha faydalı yönlendirmeler yapabileceklerdir.

buro-koltuklari-secimi

 

Bu açıdan bakıldığında büro koltukları seçerken büro malzemeleri ile koordinasyonuna dikkat edilmesi gerekmektedir. Örneğin küçük bir oda için büyük mobilya, büyük odalar veya alanlar için küçük koltuklar seçilmemelidir. Aynı zamanda yine bürodaki büro malzemeleri ile hem renk olarak hem de boyut olarak doğru koordinasyon sağlanmalıdır.

 

Devamını Göster

Ozan Cem Yazgan

Ozan Cem Yazgan 1993 yılında TED koleji Fen bölümünü bitirdikten sonra 2000 yılında Bilkent Üniversitesi Peysaj Mimarlığı ve Kentsel Tasarım Bölümünü bitirmiştir. Yüksek Lisans Eğitimini ise 2004 yılında Çankaya Ünivertisinde tamamlamıştır. Doktora Eğitimini ise Ankara Üniversitesinde Peysaj Mimarlığında 2010 yılında tamamlamış ve Dr. Ünvanını almıştır. Ozan Cem Yazgan aynı zamanda Ankara’da Çankaya Tasarım Grubunda 6 yıl boyunca Tasarım Müdürü Görevini Üstlenmiştir. Ardından Simtaş İnşaat’ta 8 yıl boyunca yine Tasarım Müdürü olarak görevini sürdürmüştür. Simtaş İnşaat’ın ardından Haliç Üniversitesi (Şirket Sayfası) Öğretim Görevlisi olarak çalışma hayatına devam etmiştir. Sonrasında sırasıyla Lamprika-Aytin İnşaat (Proje Koordinatörü), Tuna Ofis ve Ev Mobilyaları (Proje Satış Koordinatörü). Son iki yıldır ise BMS Mobilya’da Proje Müdürü olarak özellikle Dış Mekan ofis, cafe, restaurant, otel ve sosyal alanlar, spor kompleksleri ve tribün koltukları konusunda uzmanlaşmıştır. Ozan Cem Yazgan ile iletişim sayfamız üzerinden sorularınızı ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Theoren Fleury Jersey