POS CİHAZLARI

Bankalardan Yazarkasa POS Sigortası 

Pos sigortası kapsamında POS cihazlarının başına gelebilecek yangın, yüksek akım sonucu bozulma, düşme sonucu kırılma aynı zamanda herhangi bir hasar sonucu tamir sonrası yenileme ile ilgili teminatları kapsam içerisine alabileceksiniz. Yine POS Sigortası Nedir? Yazımızdan da Pos sigortasının ne olduğu ile ilgili bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Akbank POS Sigortası

Akbank Pos Sigortası süresi 1 yıl olup aşağıdaki teminatları güvence altına almaktadır. POS cihazları sigortası 1 yıllık bir sigortadır ve peşin olarak tahsil edilir.

POS Cihazları ve Yazar Kasa POS Cihazları Sigortası, üye işyerindeki POS cihazlarını normal çalışır halde iken veya aynı işyerinde temizleme, bakım, revizyon ve yer değiştirme esnasında veya dururken, önceden bilinmeyen ani ve beklenmedik her türlü sebepten gelen maddi ziyan ve hasarların gerektirdiği tamirat masrafları ve ikame bedellerini temin eder.

Başvurular direkt olarak Akbank Şubelerinden yapılmaktadır.

Denizbank POS Sigortası

Denizbank ise POS sigortasına ek olarak aynı zamanda ferdi kaza sigortasını da POS sigortasının içerisine dahil etmektedir.

Mobil ve masaüstü POS Cihazlarınız ; Elektronik Cihaz , Ferdi Kaza , Üçüncü Mali Mesuliyet, Hırsızlık risklerine karşı güvence altında.

Elektronik Cihaz Sigortası Kapsamında ; hatalı dizayn , malzeme, kısa devre yüksek voltaj, kavrulma, kararmai duman, Deprem, Yangın/Yıldırım/İnfilak , Grev,lokavt, Halk hareketleri teminatları ile ,

Ferdi Kaza Sigortası Kapsamında ; Kaza sonucu vefat 10.000.-TL , Sürekli sakatlık 10.000.-TL

Üçüncü Şahıs Mali Mesuliyet kapsamında; İşyerinizde üçüncü şahısların başına gelebilecek kazaları da teminat altına alınmaktadır. Ödeme aracı olarak kredi kartını veya hesaptan otomatik ödeme talimatını seçebilirsiniz. Prim ödemelerinizi peşin veya 3 eşit taksit ile ödeme imkanına sahip olabilirsiniz.

TEB Pos Sigortası

POS sigortası, üye işyerindeki POS cihazlarının çalışır halde iken veya temizleme, yer değiştirme esnasında ani ve beklenmedik her türlü sebepten meydana gelen hasarların gerektirdiği tamirat ve ikame masraflarını temin eder.

POS Sigortasının sunduğu teminatlar

  • Makina Kırılması ,
  • Deprem/Yanardağ Püskürmesi

POS Sigortasının Avantajları

  • Mobil (Taşınabilir) Cihazlar ve Dial-up (Sabit) Cihazları teminat altına alabilme,
  • Deprem teminatı.
  • Hırsızlık teminatı.

Yapıkredi Pos Sigortası

  • İşyerinizde bulunan POS cihazlarınızı hırsızlık, yangın, doğal afetler, kısa devre, yüksek voltaj, sel ve su hasarları, personelin veya üçüncü şahısların kusuru veya kötü niyetli hareketleri ve daha bir çok riske karşı teminat altına alıyoruz.
  • Bu teminatlara ek olarak sunulan cam kırılması ve 3. şahıs sorumluluk teminatları ile POS Sigortası, işyerinizi koruma altına alan kapsamlı bir sigorta ürünüdür.

Diğer Avantajları:

  • POS Sigortasına 8 taksit fırsatıyla sahip olabilirsiniz.
  • Aynı poliçe altında birden fazla POS cihazı teminat altına alabilirsiniz.
  • Detaylı bilgi için şubeniz ile görüşebilirsiniz.

 

 

Devamını Göster

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Theoren Fleury Jersey