POS CİHAZLARI

Bankalardan Yazarkasa Pos Kampanyaları

Önceki yazımızda yazarkasa pos konusunda genel bilgilendirme ve hangi sektörlerin yazarkasa pos’a geçme zorunluluğu olduğu hangilerinin olmadığı ile ilgili konulara değinmiştik.  Yine Yazarkasa POS cihazı seçerken nelere dikkat edilmesi gerektiği ile ilgili yazımızı da inceleyebilirsiniz. Bu yazımızda ise Bankaların yapmış olduğu yazarkasa pos kampanyaları hakkında bilgilendirme yapmak istedik.

İş Bankası Yazarkasa Pos Kampanyası ( Ciro Taahhüdü Karşılığı Yazar Kasa Pos)

Bu uygulama ile belirli bir POS işlem hacmi taahhüdü karşılığında, Bankamız yazılımı ile uyumlu BEKO, HUGIN, PROFİLO, VERA DELTA, INGENICO, MİKROSARAY, İNFORMATİK ve INFOTEKS marka cihazlar için satın almış olduğunuz Yazar Kasa POS bedeli tarafınıza ödenecektir.

Taahhüt edilecek işlem hacmi yurtdışı bankalarca çıkartılmış kredi ve banka kartları ile American Express kartlar hariç, Bankamızca ve diğer yurtiçi bankalarca çıkartılmış kredi ve banka kartları ile gerçekleştirilen tek ödemeli (peşin) işlemlerden oluşacaktır.

İş Bankası Yazarkasa Cihaz Kampanyaları ise şu şekilde

hugin (verifone) marka yazarkasa pos cihazları için; 1,650 TL’lik 18 ay vadeli ticari kredi kullandırılmakta. (İş Bankası Pos Yazılım Programı kullanma koşuluyla)

profilo marka yazarkasa pos CİHAZLARI sabit poslar için 380 tl, mobil poslar için 440 tl maxipuan ve 9 taksit avantajı

Garanti Bankası Yeni Nesil Yazarkasa Pos Kampanyası

Garanti Bankası farklı olarak cihazı ücretli olarak 36 ay taksitle şubelerden gerçekleştiriyor. Ciro taahhüdü tutturulması halinde de ödenen cihaz ücretini aylık olarak geri ödemesini gerçekleştiriyor.

 • PROFILO  1.791 TL
 • VERA  1.657 TL
 • INFOTEKS  standart 1.619 TL professional 1.997 TL ultimate 2.149 TL

Aşağıdaki tablodan garanti bankası taahhüt tablosuna ulaşabilirsiniz.

 

garanti-bankasi-pos-taahhut tablosu

Halk Bankası Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihaz (Yazar Kasa POS) Kampanyası

Halkbankası ise Yazarkasa Pos Cihazlarında daha çok aidat ve ciro taahhüdü kampanyalarını kullandırmaktadır. Genel bilgilendirme aşağıdaki gibidir.

 • Üye işyerleri 12 ay için 15.000,00 TL, 24 ay için 7.500,00 TL, 36 ay içinse 5.000,00 TL ciro taahhüdü vererek, uygun çalışma koşulları ile Yeni Nesil ÖKC’lere ücretsiz sahip olabilirler.
 • 3100 sayılı KDV Mükelleflerinin Ödeme Kaydedici Cihazları Kullanmaları Mecburiyeti Hakkında Kanun” a tabi olup mevcut Ödeme Kaydedici Cihazlarını(Yazarkasa) Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihazlar ile değiştirecek olan üye işyerleri, Bankamıza verecekleri Aidat veya Ciro Taahhüdü ile İNGENİCO marka Yeni Nesil ÖKC lere ücretsiz sahip olabilirler.
 • Aidat bedelleri taahhütlü çalışma için belirlenen aidat bedelleri olup, yazarkasa kullanım bedeli olan 25,00TL söz konusu aidat bedeline dahil değildir.

TEB Yazarkasa POS Kampanyası (POS Ciro Sözü)

 • POS Cihazından belirli süre boyunca taahhüt ettiği ciroyu geçiren üye iş yerlerimize, yazar kasa POS cihazının bedelini promosyon olarak ödüyoruz. Ödemeyi taahhüt süresi kadar taksitler halinde yapıyoruz.
 • Tablodaki rakamlar 1 adet yazar kasa POS için geçerlidir.
 • Firmanın yazar kasa POS haricinde POS’ları varsa toplam cirosu dikkate alınacaktır.
 • Ciro taahhüdünü gerçekleştirdiğiniz her ay cihaz bedeli iadesi  POS hesabınıza yapılacaktır. Kısmi iade söz konusu değildir.
 • Piyasa trendine göre bu oranlar banka tarafından değiştirilebilir.

teb-bankasi-pos-taahhut tablosu

Yeni Nesil Yazarkasa POS Cihazı Veren Bankalar ile ilgili yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Not: Yazarkasa Pos Geçiş Zorunluluğu 2017 Yılına uzatıldı. Konu hakkında bilgi almak isterseniz yazımızı inceleyebilirsiniz. Ek olarak Güncel Yazarkasa Pos Kampanyalarından haberdar olmak için de yazımızı inceleyebilirsiniz.

Devamını Göster

Related Articles

Close
Theoren Fleury Jersey