IT ve TEKNOLOJİ

Apple Joint Venture Üyeliğinin Kapsadığı Hizmetler

Önceki yazımızda Apple Joint Venture hizmetinin ne olduğu konusunda bilgilendirme yazımızı paylaşmıştık. Bu yazımızda ise Apple Joint Venture üyeliğinin hangi hizmetleri kapsadığına dair yazımızı inceleyebilirsiniz.

  • Apple Jonit Venture Üyeliği kurulum, eğitim ve sürekli, düzenli hizmet almayı sağlamaktadır.
  • Kurulum hizmetleri esnasında cihaz kutudan çıkmadan önce kurulum yapılmaktadır. Cihaza eklenecek programlar vb bilgiler varsa kurulum esnasında silinebilir.
  • Dosya aktarımları herhangi bir bilgisayardan apple mac bilgisayarına dosyaların vb uygulamaların aktarılması anlamına gelmektedir. Bu çalışma esnasında aktarma yapılacak bilgisayarda virüs vb kötü amaçlı yazılım olmamalıdır.
  • Kurulum yapılacak cihazınız bir apple ürünüyse (iPhone, iPad ve iPod) e-posta hesaplarının kurulması, aygıtınızın kişiselleştirilmesi, uygulamaların yüklenmesi, adres defterinizin aktarılması (yalnızca iPhone) ve aygıtınızdaki çeşitli özellikler hakkında kısa bir eğitim verilmesini kapsar.

apple-joint-venture-hizmet-kapsami

  • Aynı zamanda apple veri kaybının olması durumunda herhangi bir sorumluluğu olmadığını belirtmektedir.
  • Eğitim hizmetleri 3 adede kadar olan 2 saatlik eğitimleri bir çalışanlara verilmesini içerir. Eğitim taleplerinin en az 3 hafta önceden talep edilmesi gerekmektedir. Eğitim en fazla 8 kişiyle yapılmaktadır. Yine kalan eğitim süreleri bir sonraki yıla devredilemez.
  • Kesintisiz çalışan hizmetleri genius bardan tavsiye almanızı ve hizmet talep etmenize imkanı verir. Genius hizmetleri genelde telefondan verilmektedir. Telefonda donanıma dair bir sorun olduğu tespit edilirse genius hizmetleri kapsamında ürün siparişi verilmektedir.
  • İstediğiniz zaman ayarlama (Randevu) istenilen zamanda almış olduğunuz kayıtlı apple ürününü apple store’a götürmek üzere alınan randevu işlemidir. Hafta içi 08:00-20:00 saatleri arasında hizmet verilmekte olup bir yıl içerisinde 3 defa randevu alınabileceğini hatırlatmakta fayda var.

 

 

Devamını Göster

Cenap Coskun

Dijital Medya sektöründe 6 yıllık deneyimi ve Satış konusunda 9 yıllık deneyimi ile çalışmakta olan Cenap Coşkun Bilgi Üniversitesi Yüksek Lisans (MBA) mezunudur. Cenap Coşkun Kariyer.net, UZMANTV'de Reklam Satış Grup Müdürü ve Tasit.com’da Reklam Satış Direktörü görevini üstlenmiştir. Son olarak arabam.com'da Reklam Satış Müdürü Pozisyonunda çalışmaktadır. Cenap Coşkun hakkında detaylı bilgi için kişisel blog’unu inceleyebilirsiniz. www.cenapcoskun.com Cenap Coşkun ile iletişime geçmek isterseniz bilgi@kucukisletmeler.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Theoren Fleury Jersey