IT ve TEKNOLOJİ

5 Maddede Apple Joint Venture Hizmeti Nedir?

Apple Türkiye ofisini açmasıyla birlikte Türkiye’de sağlamış olduğu hizmet kalitesini daha da arttırmak adına kurumlara özel olarak Joint Venture üyelik sistemini getirdi. Bu yazımızda da Joint Venture Hizmetlerinin neler olduğu konusunda bilgilendirme yapmak için yazımızı hazırladık. Konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz yazımızı inceleyebilirsiniz.

  1. Apple Jonit Venture, Apple tarafından Apple ürünleri için (ipod, iphone, ipad ve mac bilgisayarlar) şirketlere/işletmelere üyelik olarak sunulan hizmetler bütünüdür. Mevcut üyelik işletmelere özel olarak sunulmaktadır.
  2. Apple Jonit Venture Üyelik hizmetleri 0800 448 829 873 numaralı telefondan verilmektedir.
  3. Apple Jonit Venture Üyeliği, ürünün 14 gün içerisinde iade edilmesi halinde üyelik bedeli iade edilir ve hesap otomatik olarak kapatılır. Her bir Joint venture üyeliği 5 kayıtlı cihaza geçerlidir ve üyelikte yine kayıtlı cihazlardan birisiyle gerçekleştirilebilir. Cihaz sayısını istenmesi durumunda sunulan seçenekler dahilinde arttırmak mümkündür. Bir üyeliğe ek ücretlerle birlikte ödeme yapılarak en fazla 100 adet cihaz eklenebilir
    Apple Jonit Venture Üyeliği yıllık yapılmaktadır. Yıllık yenilemeler cihaz adedi hesaplanarak belirlenmektedir. Joint Venture Hizmetleri başka bir kişi veya tüzel kişiye devredilemez.
  4. Apple Jonit Venture Üyeliği, cihazın alınmasından sonraki 30 günlük süre içerisinde kayıt edilebilmektedir. 30 günden sonraki kayıt işlemleri Apple Store veya Apple Online Store’dan kaydedilebilecektir.
  5. Apple üyeliği; Yıllık Süre’nin başlangıcında hasarlı olan veya düzgün çalışmayan ürünler, Apple’ın yazılı izni olmadan işlevselliği veya özelliklerini değiştirmek için üzerinde değişiklik yapılmış ürünler, aklit veya Apple onaylı olmayan parçalar içeren ürünler, kötü amaçlı veya zararlı kod (“kötü amaçlı yazılım”) veya lisanssız yazılımlar içeren ürünler olması durumunda hizmet talebinde bulunduğunuz tarihte beş (5) yaşından daha büyük olan Apple ürünleri için Joint Venture Hizmetleri vermeyi reddetme hakkını saklı tutar.

apple-joint-venture-nedir

Devamını Göster

Cenap Coskun

Dijital Medya sektöründe 6 yıllık deneyimi ve Satış konusunda 9 yıllık deneyimi ile çalışmakta olan Cenap Coşkun Bilgi Üniversitesi Yüksek Lisans (MBA) mezunudur. Cenap Coşkun Kariyer.net, UZMANTV'de Reklam Satış Grup Müdürü ve Tasit.com’da Reklam Satış Direktörü görevini üstlenmiştir. Son olarak arabam.com'da Reklam Satış Müdürü Pozisyonunda çalışmaktadır. Cenap Coşkun hakkında detaylı bilgi için kişisel blog’unu inceleyebilirsiniz. www.cenapcoskun.com Cenap Coşkun ile iletişime geçmek isterseniz bilgi@kucukisletmeler.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Related Articles

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Theoren Fleury Jersey