SİGORTA

30000 Euro Teminatlı Seyahat Sağlık Sigortası Hakkında Detaylı Bilgi

30000 Euro Teminatlı Seyahat Sağlık Sigortası daha çok Türkiye vatandaşlarına vize uygulaması yapan ülkelerin talep ettiği teminat türüdür. Bu ülkelere seyahat etmek için vize işlemleri esnasında seyahat sağlık sigortanızın da hazır olması gerekmektedir.

Türkiye Vatandaşlarına vize uygulayan ülkeler seyahat sağlık sigortalarının hazır olmaması durumunda vize işlemlerinde sorunlar ve iptaller söz konusu olabilir. Bu sebeple seyahat süresi boyunca geçerli olacak ve 30.000 Euro teminatlı seyahat sağlık sigortalarının poliçeleştirilmesi önemlidir.

Türkiye vatandaşlarında vize uygulayan ülkeler listesine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda 30.000 Euro Teminatlı Seyahat Sağlık Sigortası Fiyatları ile ilgili örnek bir tablo çalışması hazırladık. Bu tabloda sigortalının seyahat ederken gerekli olan genel şartlar karşılanmaktadır. Sigorta şirketlerinin vermiş olduğu teminatlara göre ve sigorta şirketine göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. Amerika, Japonya, Kanada gibi ülkelere seyahat etme niyetindeyseniz 50.000 dolar teminatlı seyahat sağlık sigortası yaptırmak faydalı olacaktır. Detaylı bilgi için sigorta şirketleri ile ve sigorta şirketlerinin acenteleriyle iletişime geçmek faydalı olacaktır.

SİGORTA TALEPLERİNİZ İÇİN BAŞVURU

30000-euro-teminatli-seyahat-saglik-sigortasi-fiyati

50.000 Dolar Teminatlı Seyahat Sağlık Sigortası Fiyatları

Bu teminat türünde ise Amerika, Japonya ve Kanada’ya seyahat edecek olan kişiler için talep edilen sigorta türüdür. Bu sigorta türünde hem Avrupa’ya hem de dünyanın her ülkesinde geçerli olan teminat türünü içerisinde barındırmaktadır. 30.000 Euro teminatlı seyahat sigortalarında Amerika, Japonya ve Kanada ülkeleri için seyahat geçerli olamamakta. Bu anlamda Avrupa’ya ek olarak bu ülkelere de seyahat edilmesi gündemde ise 50.000 dolar teminatlı seyahat sigorta poliçesini yaptırmak faydalı olacaktır.

50000-dolar-teminatli-seyahat-saglik-sigortasi-fiyati

 

 

Etiketler
Devamını Göster

Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun Lise Eğitimini Anadolu Hisarı Ticaret Meslek Lisesinde Muhasebe bölümünde tamamlamıştır. Muhasebe eğitiminden sonra Uludağ Üniversitesi Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümünden mezun olmuştur. Şu anda da Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 4. sınıf öğrencisidir. Sağlık sigortaları uzmanlık alanı olmak üzere Tuğba Coşkun’un 10 yıllık sigorta deneyimi bulunmaktadır. Tuğba Coşkun aynı zamanda Yelken Sigorta Acenteliğinin ortaklarındandır.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Theoren Fleury Jersey